

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
TV06ZN-15-35SA
62GB-56T12-08PN
N/MS3108B18-1P
PT06E-10-6S
62GB-12E12-08PN
PT02E-12-8P(072)
UT0W01626SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00