

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
62GB-56T10-07PN(416)
85106J1626S50
N/MS3106B10SL-3S
85106RC106S50
62GB-16F18-32PN
62GB-16A08-04PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00