

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 25 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | EN3645 |
| Housing Material | Composite |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/20ZB2SN
85106EC1419S50
D38999/26FB35PN
MS3106A-10SL-4S
SCE2-ZN-01K08-19PN
62GB-16F14-12SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00