

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-C-26482 G Series 1 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Series | 851 |
| Contact Plating | Gold |
| Colour | Green |
| Shell Plating | Cadmium, Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
N/MS3102A22-23S
MS3106A-14S-2S
MS3470L14-4S
CA02COM-E20A48P-B
62LC-12E12-10PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00