

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/24FD35PN
N/MS3102A20-27S
MS3106A-10SL-3P
D38999/20FE6PN
D38999/26FF32PN
62GB-56TG14-22PN(044)
D38999/24WC98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00