

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac |
| Shell Size | 14mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CM |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Contact Plating | Silver |
| Colour | Black |
| Strain Relief | Yes |
| Shell Plating | Silver |
97B-3106A18-1P-HD
62GB-12E10-07SN
MS3106E18-12S
UT0W7106SH6
MS3106A-10SL-3P
85102E106P5016
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00