

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Strain Relief | Yes |
62GB-16J08-33SN
62GB-16F18-32SN
62GB-56T12-03PN
MS3102E16S-8P
PT02E-16-26S(072)
UTS6JC14E18S
D38999/26FD35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00