

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TV06RW0935S
M39029/5-115
62GB-51T12-03SN
62GB-16J10-06SN
TV06RW-11-98PN(W52)
2M80101107ZNU623PA
45106A1626PPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00