

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
62GB-12E14-04PN
N/MS3106B18-1P
M83723/74W24616
VG95234M-20A9SN
CA06COM-E14S-6P-B
MS3106A18-19P
D38999/20FC35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00