

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | CA-COM |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Nickel |
85106RC106S50
UTGX0142G1P
PT02E-14-5P(072)
PT06E-12-8P(SR)(072)
D38999/26WE6PN
TV07ZN-11-35SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00