

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
DBAS 974-25-61 SN 059
D38999/20ZD35PN
PT02E-12-3S
KPT06F14-19S
PT01E-14-19S(SR)(072)
VG96912D18-35PB
62GB-51T12-03SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00