

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 250 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
N/MS3106B20-18S
TV07RW-17-E6P
D38999/20FF35PN
N/MS3106B22-23P
D38999/26WE6SN
PT01E-8-4S(SR)(072)
D38999/20ZB98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00