

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
MS3106A-24-28S
D38999/26WC98SN
D38999/20FF35SN
62LC-12E14-12SN(771)
M83723/75W1415N
D38999/20FC35PN
D38999/20KA35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00