

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Shell Plating | Cadmium |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
DS3102E 10SL-4S
62GB-51T10-06PN
8LT519B35SN
CA08COM-E20A48S-B
45106A84PPG50
MS3102A-24-28P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00