

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5.0 A, 10.0A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
TV06ZN-13-35PN
C90-3106F10SL-4S
62GB-16F18-32SN
PT06E-8-4S(SR)(072)
TV07ZN-11-35SA
MS3102A-18-1S
62GB-56T12-03PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00