

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
62GB-12E14-12SN(416)
62GB-12E10-07PN
M83723/75W2028N
PT06A-16-8P
PT01E-8-4S(SR)(072)
62GB-16J10-02PN
2M80100907ZNU64PA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00