

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
N/MS3101B20-29P
62GB-16F14-12PN
85136RG106S50
PT06E-18-11S(SR)(072)
D38999/24WE35SN
LJT06RT1535S014
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00