

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62GB-12E10-07PN
62GB-57A12-14SN
62GB-56T14-15PN
N/MS3106B20-27S
D38999/24FA35PN
MS3476W16-26P
62GB-12E08-02PN-760
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00