

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
M39029/56-348
M83723/75W1415N
D38999/24WF35SN
M83723/83K12128
TV07RW-09-98SN(W52)
62GB-12E10-07SN(416)
D38999/26WC8SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00