

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
AZ-17PMMP-QC8001
PT06E-14-12S(SR)
N/MS3101B20-15S
N/MS3108B18-10S
M83723/82W2028N
M83723/96W2212N
D38999/26WA98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00