

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10SL |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
97B-3106A10SL-4S-HD
D38999/20WC35SN
D38999/20ZC35PN
D38999/26FC98SN
MS3475W12-10P
M83723/96A1005N
SCE2-ZN-06K07-14SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00