

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Colour | Olive |
MS3475W8-33S-LC
MS3106A20-27PW
D38999/24FA98PN
D38999/26ZB35PN
D38999/26WF35PN
97B-3100A22-19S
PT06E-10-6S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00