

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TVP00RW-13-35PN(W52)
D38999/20FE6SN
62GB-16J12-03SN
PT01E-14-19S(SR)(072)
62GB-12E12-03PN
62GB-57A10-07SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00