

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
TV07RW-13-98SN(W52)
MS3476W14-19S
2M80500307NF910SA
62GB-56T08-03SN
MS3102A-16S-1P
PT06A-14-15S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00