

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
UT001823SH6
62GB-56T08-33SN(416)
CA02COM-E20A48S-B
TVP00RW-15-35SN(W52)
TV07WCI1535PF459
MS3102A-22-14S
85107R123P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00