

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
D38999/20WA35SN
TV06RW-11-35SA(W52)
PT06A-16-8P(SR)
PT06E168PSR
UT0W61419PH
UT001823SH6
85106EC1419P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00