

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
UT0W61210PH
D38999/20ZD19SN
MS3470W22-41P
62LC-16F10-07SN(771)
85106J1626S50
N/MS3106B24-28P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00