

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 35 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Nickel |
D38999/24WC35SN
D38999/26FC98PN
PT06E-16-26P(SR)(072)
D38999/24WB98SN
D38999/26KD97SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00