

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.25 kV dc, 900 V ac |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
VG95328M10-6SW
62GB-56T20-41SN
M83723/75W803N
D38999/26WA35SN
D38999/24FB98PN
D38999/20WF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00