

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | ABCIRP |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62LC-12E12-08SN(771)
PT02E-12-8S(072)
97B-3100A24-2P
62GB-12E18-02SN
MS3106E14S-7P
62GB-57A12-10PN
D38999/20ZD35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00