

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
97-3106A-10SL-4S(946)
PT06E-18-11S(SR)(072)
TV06RW-09-35SN(W52)
MS3102A-20-27P
62GB-56TG10-07SN(044)
D38999/20ZC98SN
62GB-56T14-12PN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00