

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
PT06E-14-18S(SR)
PT01E-12-10S(SR)(072)
MS3102A18-4P
85106J1419S50
D38999/24MA98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00