

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Zinc |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
PT06A-12-3P(SR)
D38999/24ZG11PN
PT02A-16-26S
PT06E-8-2P(SR)
62GB-56T08-04SN
TV07RW-13-35PN(W52)
D38999/20WD35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00