

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/24FA35SN
97B-3100A22-19S
2M80500307NF910SA
62GB-56TG14-04PN(044)
PT06E-12-10S(SR)
97B-3106A22-22S-HD
MS3102E14S-6P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00