

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT06E-8-4S(SR)
62GB-16F16-26SN
PT06A-14-15S(SR)
KPT06F14-12S
85102E123P50
PT06A-12-10S
85106J1419S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00