

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/24ZB2PN
62GB-56TG10-07PN
MS3102E22-19S
M39029/4-110
TV07RW-13-98SN(W52)
62GB-12E10-06PN(416)
45106A1210PPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00