

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT06E-18-32S(SR)(072)
8LT515B19SN
MS3106A-18-1S
62GB-56T14-19PN
MS3102E22-14P
DBAS 970-25-35 PN 059
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00