

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
PT06E-14-19S(SR)
932455100 CM 02 E 14S-61 P
VG95328M16-26PN
62GB-16F10-07PN
62GB-16F16-26PN
TV07ZN-13-35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00