

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
62LC-12E16-26PN(771)
TV07ZN-13-35SN
D38999/20WA35PN
UT0W61832PH
PT06A-14-5S(SR)
MS3106A-22-14P
62GB-56T12-10SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00