

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
PT06A-12-3P(SR)
D38999/24ZE35PN
PT06E-18-32P(SR)(072)
97B-3100A24-2S
D38999/20FC35PN
PT01E-8-4S(SR)(072)
N/MS3106B20-15P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00