

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
451 02E 1419S 50
PT06A-10-6S(SR)
D38999/24FF35SN
62LC-16F14-12SN(771)
85106EC123S50
D38999/24ZE6SN
MS3476W14-4P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00