

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13 (Size 16) A, 7.5 (Size 20) A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | UTS |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
62GB-12E12-10PN(416)
N/MS3102A22-23S
D38999/24WF35SN
97-3106A-10SL-4S
MS3102A-28-21P
MS3102E18-12P
62GB-12E08-33SN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00