

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
2M80500302M1226SA
62GB-16F10-07SN-760
N/MS3101B18-10P
8LT511B35SN
MS3106A-10SL-3P
SCE2-ZN-76A07-10ASN-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00