

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
MS3476L10-6S-LC
85102E2255P50
D38999/26ZE35PN
C90-3106F10SL-4S
D38999/24ZB98PN
451 02E 1419S 50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00