

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | UTS |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
PT02A-14-12S
62GB-12E10-06PN
SCE2-ZN-06K06-07SN
PT02E-10-6S
D38999/26WC35SN
D38999/24ZG11SN
PT06E-12-8P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00