

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Silver |
MS3476W12-10S-LC
MS3476L10-6S
D38999/20WF35PN
PT02E-14-12P(072)
85106JC1412P50
85106EC2041S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00