

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
MS3106A18-11PX
85102E1419P50
62LC-12E16-26PN(771)
62GB-16F18-32PN
62GB-16J08-33SN
MS3106A-24-28S
D38999/20ZD35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00