

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/20FG11PN
D38999/26ZA35SN
62GB-51T20-41PN
2M80100907M1026AA
CA08COM-E20A48S-B
62GB-56TG14-22PN(044)
62GB-12E08-02PN-760
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00