

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Strain Relief | Yes |
MS3106A-14S-6S
PT02E-14-19P(072)
2M80500302NF1226PA
TV07ZN-11-35SA
N/MS3102A14S-6P
PT02E-12-10P(072)
D38999/26WF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00