

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
62GB-56T12-03PN
M39029/5-116
85101EC1419P50
PT06E-12-10S
MS3476W16-26S
TV07RW-09-98SN(W52)
D38999/24WD35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00